הסיפור ההיברידי שלנו התחיל בשנת 1997,

ועכשיו כבר מעל ל-10  מיליון נהגים ברחבי העולם נהנים מהיתרונות של המכונית ההיברידית של טויוטה

 היברידית מהלב

בלב המגוון ההיברידי של טויוטה נמצאת טכנולוגיית Hybrid Synergy Drive אשר משלבת בחוכמה מנוע בנזין עם 2 מנועים חשמליים על מנת לספק לך נסיעה חלקה ושקטה, וצריכת דלק יוצאת מן הכלל.

המערכת המשוכללת, עוקבת כל העת אחר תנאי הנהיגה על מנת לספק את השילוב המושלם של ביצועים ויעילות. כדי להבטיח ביצועים מיטביים של המערכת ההיברידית לאורך שנים, נדרשת תשומת ליבם של מומחים המאומנים היטב לטפל בה.

 

בדיקת תקינות שנתית

בדיקת תקינות שנתית למערכת ההיברידית בכל אחד ממרכזי השירות המורשים של TOYOTA ברחבי הארץ, היא הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמך המשך חוויית נסיעה מהנה וחלקה עם שקט נפשי לאורך זמן. אנשי המקצוע במרכז השירות יבדקו את המערכת ההיברידית ויכינו לך דוח מפורט עם כל המידע הדרוש על מנת להבין את מצב תקינות המערכת ההיברידית במכוניתך.

שלב 1.     בדיקה ואבחון של המערכת ההיברידית

שלב 2.     בדיקת תקינות מצבר היברידי

שלב 3.     בדיקת בידוד מצבר

שלב 4.     בדיקת טעינת מצבר עזר

שלב 5.     בדיקת מערכת הקירור

 

הארכת שירות למצבר ההיברידי

המצבר ההיברידי נכלל באחריות יצרן ל-5 שנים או 100,000 ק"מ (המוקדם מביניהם). עם תום תקופת האחריות, בדיקת תקינות שנתית של המערכת ההיברידית והמצבר בפרט, יאפשרו לך הארכת שירות על המצבר לשנה נוספת או 15,000 ק"מ (המוקדם מביניהם).

רק אנשי המקצוע במרכזי השירות המורשים של טויוטה, יידעו לתת לך את השקט הנפשי והביטחון שמומחים נותנים ואת תשומת הלב הראויה בטיפול בטויוטה ההיברידית שלך.

הדרך הטובה ביותר להמשיך ליהנות מהטויוטה ההיברידית שלך לשנים רבות היא לוודא שכאשר המכונית זקוקה לטיפול, תמיד להגיע למרכז שירות מורשה של טויוטה.

חושב על היברידית, שאל את טויוטה

 

רכב נתניה - סוכנות משנה טויוטה היא גם מומחית לטיפול ואחזקת מכוניות היברידיות, ואצלנו תוכלו לבצע את בדיקת התקינות השנתית למצבר ההיברידי. בכל שאלה שעולה על דעתכם אתם מוזמנים תמיד להתייעץ עם המומחים שלנו.

 

על מנת לגלות את מגוון היתרונות מהם תוכל ליהנות במסגרת תכנית הארכת השירות ההיברידית, פיתחנו את המדריך להארכת שירות היברידית.

 

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות